Proces výroby

METODY ŠITÍ A VÝROBA

METODY ŠITÍ A VÝROBA

Na této stránce se dočtete jaké metody šití Vám můžeme nabídnout a jak probíhá samotná výroba košile.

METODY ŠITÍ

MTO

Made to Order je označení, které používáme pro konfekci s omezenými úpravami. Zákazník nemá na výběr z více střihů či z rozsáhlé nabídky látek a vzorů. Padne-li mu zkoušený vzorek, může si jej po zakoupení odnést ihned domů, což představuje jasnou časovou výhodu. Janek nabízí své produkty také jako MTO, u kterých pro své zákazníky upravuje délkové míry tak, aby Vám i výrobek MTO padl jako ušitý.

Více

MTM

Made to Measure, zkráceně MTM je střední cestou mezi konfekcí a bespoke. Košile Vám na míru se ušije podle zkoušené modelové velikosti, která Vám sedí nejlépe a kterou krejčí přímo na Vás upraví. Samozřejmostí je zkouška hotového produktu. Při metodě MTM s Vámi krejčí vybere nejvhodnější materiál, kterého má JANEK rozsáhlou nabídku vždy skladem. Svou košili si poskládáte z nabízených designových prvků. Můžete zůstat u klasiky nebo zvolit kontrastní límec či kontrastní přišití knoflíků. Na rozdíl od MTO můžete pomocí metody MTM dosáhnout potlačení nedostatků Vaší postavy či naopak zdůraznit její přednosti. JANEK dodává košile MTM svým zákazníkům do 10 dnů od objednání.

BESPOKE

Metoda BESPOKE představuje nejvyšší stupeň v oblasti pánského krejčovství. Z toho důvodu se jedná o nákladnější variantu jak po stránce časové tak i cenové. Košile či sako je ručně vyráběno přímo na zákazníkovi a vytváří se tak Váš jedinečný střih. Proto je nutné absolvovat také více setkání se svým krejčím. Výsledkem je však poklad padnoucí Vám v každém detailu.

Více

5. VÝROBA

Každý detail je pro nás důležitý, proto jsou veškeré práce na košilích Janek prováděny výhradně ručně. Přivést na svět dokonalý originál prémiové kvality vyžaduje mnoho pečlivosti a osobního přístupu ke každému výrobnímu cyklu.

<strong>5. VÝROBA</strong>

6. KONTROLA

Jakmile je košile hotová, projde přísnou výstupní kontrolou. Ověřujeme, zda je košile vyrobena podle vašeho návrhu a splňuje všechny prvky kvality.

<strong>6. KONTROLA</strong>

7. BALENÍ

Aby košile na cestě k vám nebyla nijak poškozena, s láskou a pečlivostí ji zabalíme a budeme se těšit na každý nový příběh!

<strong>7. BALENÍ</strong>
MADE-TO-MEASURE
CHTĚLI BYSTE VLASTNÍ KOŠILI NA ZAKÁZKU?

MADE-TO-MEASURE

KONTAKTUJTE NÁS